‘’Nie liczy się to ile posiadasz , ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz’’ (autor nieznany)

 

Pracownicy PGW Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Zarządu Zlewni w Krośnie, Zarządu Zlewni w Jaśle oraz Zarządu Zlewni w Stalowej Woli zorganizowali zbiórkę charytatywną pod hasłem ‘’POMAGAMY”.

1

W dniu 8 grudnia 2021r. przekazaliśmy prezenty dla Dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem. Dom Dziecka jako placówka socjalizacyjna ma za zadanie zapewnić wychowankom prawidłowy rozwój psychofizyczny, uwzględniając potrzeby emocjonalne dzieci i konieczność kompensacji odczuwanego przez nie braku własnego domu.

2

Dzięki Pracownikom PGW Wody Polskie udało się przygotować kilkanaście paczek, w których znalazły się rzeczy o których Wychowankowie marzyli. Były to m.in. plecaki, torby podróżne, koce, poduszki, kubki, słodycze, owoce, środki czystości, które w dniu dzisiejszym zostały przekazane Dzieciom oraz na ręce Pani Dyrektor Domu Dziecka Elżbiecie Krupie.

 

3


W imieniu Pani Dyrektor Domu Dziecka Elżbiety Krupy oraz wszystkich Wychowanków, na których twarzach po otrzymaniu prezentów zagościł uśmiech, składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pracownikom Wód Polskich, którzy się do tej akcji przyłączyli.

Przekazując te prezenty po raz kolejny udowodniliśmy, że "Anioły są wśród nas’’.